Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 40
· Najnowszy użytkownik: Janusz75
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Światowy Dzień Karate
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Seminarium Karate - Dębnica Kaszubska 2020
IOGKF Polska

Obrazy newsów: dbnica_kaszubska_2020.jpg

Nowy instruktor IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: rafa_-_zakopane_20020.jpgZarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Okinawan Goju-Ryu Karate Do Polska informuje wszystkich członków, że z dniem 01.10.2020 roku Sensei Rafał Tokarczyk zostaje oficjalnym przedstawicielem IOGKF POLSKA w N.Targ - Poronin - Zakopane.
iiiiiiii
Pozostałe kluby ubiegające się o przynależność do Ogólnopolskiego Stowarzyszeia IOGKF POLSKA zostaną przyjęte po spełnieniu wymogów formalnych i zaliczeniu szkoleń technicznych.
ooooo
Zarząd IOGKF Polska na wrześniowym stażu w Honbu Dojo w Bydgoszczy przedstawi wszystkim instruktorom nowy projekt tworzenia Dojo. Powody są dwa. Pierwszy to popularyzacja tradycyjnego okinawskiego karate w miejscach, gdzie jeszcze nie jest znane, drugi to filozofia i wartości jakie niesie za sobą uprawianie tej sztuki walki. Sensei Tomasz Siewkowski 5 Dan - szef wyszkolenia Karate Goju-Ryu w Polsce określił warunki jakie należy spełnić aby ten cel zrealizować. Ponadto zapewnił, że wszystkim, którzy podejmą to wyzwanie, udzieli wszelkiej pomocy. OSU!!
Szkolenie i konsultacje kadry IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: seminarium_2020.jpg

Weekend, 25 - 27 wrzesień  2020, przebiegł bardzo pracowicie dla członków ogólnopolskiego stowarzyszenia IOGKF Polska. W bydgoskim Honbu Dojo odbyło się  seminarium Karate Goju-Ryu, które poprowadził Sensei Tomasz siewkowski, posiadacz mistrzowskiego stopnia - V DAN.

Sensei Tomasz poprowadził  trening poświęcony elementom kihonu, kata i kumite, zwracając szczególną uwagę na to, że każdy element treningu służy doskonaleniu umiejętności walki i dlatego też trening należy traktować jako walkę i pracować na treningu z pełnym poświęceniem, co zaowocuje dobrym opanowaniem trudnej sztuki Karate-Do. Wielokrotnie podkreślał, że Karate nie ćwiczy się dla wyróżnień sportowych. Jest to przede wszystkim droga do samodoskonalenia się.

Po zakończeniu części technicznej odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów za egzamin mistrzowski, który odbył się w dniach 18-20 październik 2019 przed Sensei Masakazu Kuramto - 7 Dan z Okinawy oraz Sensei Victor Panasiuk -7 Dan z Mołdawii.

CERTYFIKATY ZA ZDANY EGZAMIN ODEBRALI:
  1. Marek Wołoszyn - 3 Dan - Żary,
  2. Eugeniusz Krempeć - 3 Dan - Bydgoszcz,
  3. Marek Bajkowski - 2 Dan - Gdynia,
  4. Adam Lustoń - 2 Dan - Bydgoszcz.

Na zakończenie nasi instruktorzy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z głównym instruktorem Sensei Tomaszem Siewkowskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!! OSU

Biuletyn informacyjny IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: biuletyn1.jpg

 

 

Drodzy Czytelnicy, to już ponad pięćdziesiąt lat od momentu, kiedy karate pojawiło się w naszym kraju. Przez ten czas zakładaliśmy kluby, stowarzyszenia, związki organizowaliśmy liczne turnieje i seminaria z instruktorami z całego świata.

Wiele organizacji wydaje swoje czasopisma promując trenowaną sztukę walki. Także i my, poprzez kwartalnik chcemy w szczególności promować Tradycyjne Karate Goju-Ryu z Okinawy.

W kwartalniku nie zabraknie artykułów dot. samoobrony, kobudo czy kultury Dalekiego Wschodu. Mamy nadzieję, że „Hakutsuru” spełni Wasze oczekiwania. Czekamy na wszelkie uwagi na temat magazynu.

Redakcja ze swojej strony obiecuje dostarczać co kwartał rzetelne informacje, ciekawe artykuły, relacje ze staży i turniejów.

Jesli chcesz pozyskac biuletyn wystarczy napisać na adres e-mail: shodan_legnica@wp.pl Biuletyn jest całkowicie darmowy!!!!

Wygenerowano w sekund: 0.22 - 130 zapytań MySQL 20,046,059 unikalne wizyty