Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 37
· Najnowszy użytkownik: Aleksandra_Maka
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
· Honbu Dojo - Otwarte
· Bydgoski Klub
· Słowniczek japońsko-...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Nowy Kalendarz IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: iogkf_kalendarz.jpg

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym kalendarzem imprez orgzanizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie IOGKF Polska

Zapraszamy wszystkich  Dojo Instruktorów oraz ich asystentów zrzeszonych w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu do wzięcia udziału w międzynarodowych gasshuku, stażach instruktorskich oraz treningach dla czarnych i brązowych pasów  zaplanowanych na 2016 rok. Sprawdź

Warsztaty karate - Legnica 2016
IOGKF Polska

Obrazy newsów: legnica_goju-ryu.jpg

Konsultacje kadry instruktorów - Trening Honbu Dojo Bydgoscz
IOGKF Polska

Obrazy newsów: goju-ryu.jpg

 

Co dwa, trzy miesiące Honbu Dojo w Bydgoszczy odbywają się treningi dla czarnych i brązowych pasów. W treningach uczestniczą instruktorzy i ich asystenci z klubów całego kraju oraz zaproszeni goście - trenerzy innych sztuk walk.

W ubiegłym roku przećwiczyliśmy marteiał kata od Gekisai Dai Ihi do Kururunfa łącznie z bunkai a także skupiliśmy się na treningach kumite. Ostatnie szkolenie ubiegłego roku obejmowało trening na tradycyjnych przyrządach takich jak: makiwara chishi, kongoken oraz nigi-game.

W dniach od 16 do 17 kwietnia odbędą się pierwsze w tym roku konsultacje kadry instruktorów połączone z egzaminami na stopień Kyu i Dan. Konsultacje będą miały charakter treningu podzielonego na poszczególne bloki tematyczne. Instruktorami prowadzącymi będą: Tomasz Siewkowski z Bydgoszczy, Robert Pawelczak z Białogardu, Piotr Utkowski z Radomia, Paweł Iwaszkiewicz z Warszaway. W sobotę po zakończonych treningach Sensei Tomasz Siewkowski wręczy oficjalnie certyfikaty na stopnie mistrzowskie następującym osobą: Sensei Gerard Śliwiński z Gdańska otrzymała certyfikat na 1Dan, Sensei Ireneusz Sobolewski z Gdyni otrzymała certyfikat na 1Dan, Sensei Zbigniew Wierczyński  z Dębnicy Kaszubskiej otrzymała certyfikat na 1Dan. Osu!

Wykaz czarnych pasów 2016
IOGKF Polska

Obrazy newsów: czarny_pas_karate.png

Zobacz najnowszy wykaz czarnych pasów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia IOGKF POLSKA

Serdeczne gratulacje dla wszystkich osób, które pozytywnie zaliczyli egzamin na stopień 1 Dan i 2 Dan.

Warsztaty Karate Shotokan oraz Karate Goju-Ryu - Łódz 2016
IOGKF Polska

Obrazy newsów: karate_ld_2016.jpg

13 Marca w Lodzi odbyły się I warsztaty Okinawan Goju-ryu Karate Do. Zajęcia poprowadził sensei Tomasz Siewkowski z stopniem mistrzowskim 4 Dan - Główny instruktor Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Okinawa Goju - Ryu Karate Do Polska.

Na zajęcia te przyjechali instruktorzy z całej Polski. Spotkanie odbyło się przy bardzo dużym wsparciu sensei Artura Krzyżanowskiego Shihan 7 Dan Karate Shotokan z Klubu Dalekowschodnich Sztuk Walki CHI-MEI Konin. Gościliśmy też instruktorów Goju-Ryu z Katowic i Bielska Bialej. Na treningu sensei Tomasz Siewkowski zaprezentował specyfikę stylu, omówił różnice wykonywanych technikach oraz przedstawił historię mistrzów Kanrio Higaonna oraz Chojun Miyagi.

Prefektura Okinawy powołała komisję tradycyjnego Karate i Kobudo
IOGKF Okinawa

Obrazy newsów: karate_tradycyjne.jpg

Prefektura Okinawy utworzyła w swoim Urzędzie rządową komisję tradycyjnego karate i kobudo. W skład weszli światowego formatu mistrzowie z Okinawy: sensei Morio Higaonna (Karate), sensei Kenyu Chinen (Karate i Kobudo ) , sensei Masahiro Nakamoto (Kobudo) oraz urzędnicy prefektury. Na zdjęciu Gubernator Prefektury Okinawy Takeshi Onaga prezentuje stosowny dokument. Komisja rozpocznie działanie od kwietnia tego roku.

Szkolenie - Lębork 2016
IOGKF Polska

Obrazy newsów: sensei_nakamura_-_lebork_2016.jpg

Letni obóz dzieci i młodzieży - Mazury 2016
IOGKF Polska

Obrazy newsów: mazury_2016.jpg

Gdy CIĘ nudzi lato w górach spędź wakacje na Mazurach !

W dniach od 09.07.2016 do 16.07.2016 odbędzie się XVI letni obóz sportowo-rekreacyjny organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie IOGKF POLSKA.

Liczba ucestników obozu ograniczona !  pobierz ulotkę !

1. Karta obozowa - pobierz

2. Lista uczestników - zobacz

Każdy dzień rozpocznie się od porannego rozruchu, później śniadania i mocy niezapomnianych wrażeń. Wspaniała słoneczna pogoda doskonale sprzyjać będze treningom, ponadto liczne zabawy integracyjne, projekcje filmów instruktażowych oraz rozmowy z trenerami na temat specjalistycznego przygotowania do zawodów. Punktem kulminacyjnym obozu, będą  egzaminy na stopnie szkoleniowe Kyu i Dan.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy letni wypoczynek był przygotowany w profesjonalny sposób. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy obóz musi być zarejestrowany w Ministerstwie Edukacji Narodowej i posiadać określone  zezwolenia, uprawnienia, a także dobrze prowadzoną dokumentację. Wypełnienie tych obowiązków skutkuje wydaniem zezwolenia przez Kuratorium Oświaty na zorganizowanie obozu/kolonii.

Zapewniamy nie tylko wysoki poziom treningów, ale przede wszystkim dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych OSU !!!

Okinawa 2016
IOGKF International

Obrazy newsów: lato_okinawa.jpg

 

W dniach od 25 do 31 lipca w Japonii na wyspie Okinawa odbędzie się WORLD BUDO SAI - 7 dniowy staż karate Międzynarodowej Federacji Okinawa Goju-ryu Karate-Do (IOGKF).

Polskę reprezentować będzie 9 osobowa kadra na czele z  Sensei Tomaszem Siewkowskim 4 Dan z Bydgoszczy  głownym instruktorem ogólnopolskiego stowarzyszenia IOGKF POLSKA.

Wszystkie treningi odbędą się w nowoczesnym kompleksie Okinawa Prefectual Budokan mieszczącym się w parku Onoyama.

Głównymi instruktorami prowadzącym zajęcia będą:  

- Sensei Morio Higaonna 10 Dan,

- Sensei Tetsuji Nakamura 7 Dan,

- Sesnei Katsuya Yamashiro 7 Dan oraz wielu innych znakomitych karateka. 

Pomimo napiętego progamu szkoleniowego reprezentanci ogólnopolskiego stowarzyszenia IOGKF POLSKA mają  zamiar pojechać do wielkiego Okinawa Aquarium, zwiedzić zamek Shurijo, w którym mieszkał zarządca Okinawy, przejść Kokusai dori - najdłuższą ulicą handlową na Okinawie by kupić upominki najbliższym.

Nowy rok
IOGKF Polska

Obrazy newsów: nowy_rok.jpg

Grudniowe egzaminy na stopnie Kyu i Dan
IOGKF Polska

Obrazy newsów: egzaminy_1.jpg

Zobacz najnowszy wykaz czarnych pasów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia IOGKF POLSKA

Serdeczne gratulacje dla wszystkich osób, które w miesiącu listopad i grudzień 2015 r . pozytywnie zaliczyli egzamin na stopień 1 Dan.

Wygenerowano w sekund: 0.26 - 129 zapytań MySQL 3,091,283 unikalne wizyty