Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 36
· Najnowszy użytkownik: Jacek1450
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
· Honbu Dojo - Otwarte
· Bydgoski Klub
· Słowniczek japońsko-...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Zapisy do Sekcji Karate
IOGKF Polska

Obrazy newsów: zapisy_not_2015.jpg

Pierwszy trening 2.09.2015r  Dzieci -17:30 Dorośli -18:15

Oferujemy zniżki rodzinne !!!

Seminarium Karate - Konsultacje kadry instruktorów i zawodników
IOGKF Polska

Obrazy newsów: choczewo_seminarium.jpg

 

19-20 września 2015 roku  w Choczewie odbędzie  się trening dla czarnych i brązowych pasów. Swój udział wstępnie potwierdziły ośrodki z takich miast jak: Bydgoszcz, Białogard,   Gdańsk, Gdynia,   Koszalin,  Sępólno Krajeńskie oraz Słupsk.

Planujemy przeczwiczyć marteiał kata od Gekisai Dai Ihi do Kururunfy łacznie z bunkai a także skupimy się na treningach kumite omawiając zasady rozgrywania zawodów sportowych turnieju "Okinawa Cup".

Każde zgrupowanie jest znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, różnych taktyk dotyczących samoobrony ale przede wszystkim do spotkania się w gronie przyjaciół dzielących tą samą pasję - tradycyjne okinawskie Karate Goju-ryu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które trenują karate, chcą rozwijać swoje umiejętności oraz podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 603-777-194 sensei Tomasz Siewkowski lub drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: siewkowski@iogkf-polska.pl  OSU!!

Seminarium szkoleniowe - Konin 2015
IOGKF Polska

Obrazy newsów: konin_2015.jpg

III Mistrzostwa IOGKF POLSKA - Okinawa Cup 2015
IOGKF Polska

Obrazy newsów: okinawa_cup_supsk.jpg

Decyzją Zarządu IOGKF POLSKA miasto Słupsk zostało wytypowane do zorganizowania po raz trzeci Ogólnopolskiego Turnieju Karate Goju-ryu pod nazwą OKINAWA CUP. Będzie to prestiżowa impreza, w której rywalizować będą ze sobą aktualnie najlepsi zawodnicy Karate Goju-ryu w konkurencji kata i kumite dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dla najmłodszysz zostanie rozegrany turniej San Dan Gi

Zawody odbywać się będą wg przepisów Międzynarodowej Federacji Okinawan Goju-ryu Karate Do - IOGKF.

Regulamin:

 1.    ORGANIZATOR: 

- Ogólnopolskie Stowarzyszenie Okinawan Goju-ryu Karate-Do Polska – www.iogkf-polska.pl

- Okinawa Goju-ryu Karate Do - Sensei Krzysztof Matusiak

 2.    TERMIN I MIEJSCE:

- Sobota 17 październik 2015r, Hala Sportowa Jezierzyce

 3.    KONKURENCJE: 

 - Turniej San Dan Gi, Kata, Kumite Iri-kumi Ju

 4.    Nagrody - za pierwsze, drugie i trzecie miejsce zawodnicy otrzymają: medal,  trofea/puchary oraz dyplomy. Szczegóły zawarte są w regulaminie.

Pozostałe informacje  zamieścimy niebawem.

Nowe Kluby IOGKF POLSKA
IOGKF Polska

Obrazy newsów: damian_dziadosz.jpg

 

Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Okinawan Goju-ryu Karate Do Polska informuje wszystkich członków, że z dniem 16.08.2015 roku: 

- Sempai Jacek Skirzyński  zostaje oficjalnym  przedstawicielem IOGKF POLSKA w  Koszalinie,
 

- Sempai Damian Dziadosz  zostaje oficjalnym  przedstawicielem IOGKF POLSKA w miejscowości  Włynkówko k/Słupska.

Pozostałe trzy kluby ubiegające się przynależność do Ogólnopolskiego Stowarzyszeia IOGKF POLSKA zostaną przyjęte po spełnieniu wymogów formalnych i zaliczeniu szkoleń technicznych.

Ponadto Zarząd IOGKF Polska na listopadowym stażu w Honbu Dojo w  Bydgoszczy przedstawi wszystkim instruktorom nowy projekt tworzenia Dojo Karate Goju-ryu. Powody są dwa. Pierwszy to popularyzacja tradycyjnego okinawskiego karate w miejscach, gdzie jeszcze nie jest znane, drugi to filozofia i wartości jakie niesie za sobą uprawianie karate. Wszyscy praktykujący Goju-ryu od wielu lat, mają wystarczającą wiedzę aby zacząć nauczać ten tradycyjny styl. Innym instruktorom udało się, odnieśli sukces o czym świadczy duża liczba osób trenujących w poszczególnych ośrodkach. Sensei Tomasz Siewkowski 4 Dan - szef wyszkolenia Karate Goju-ryu w Polsce określił warunki jakie należy spełnić aby ten cel zrealizować. Ponadto zapewnił, że wszystkim, którzy podejmą to wyzwanie, udzieli wszelkiej pomocy.

OSU!!

Warsztaty Okinawa Goju-ryu Toruń - Wocławek
IOGKF Polska

Obrazy newsów: trening_toru.jpg

W trzeci weekend sierpnia członkowie toruńskiego oraz włocławskiego klubu uczestniczyli w warsztatach Okinawa Goju-ryu. 

Trening był krótki. Trwał 1,5 godziny ale był bardzo intensywny.

Spotkanie zostało podzielone na trzy jednostki treningowe, każda po 45 minut. Sensei Tomasz rozpoczął od podstawowych technik, a następnie przeszedł do kata Geki Sai Dai Ich i Ni wraz z elementami bunkai. Ta cześć trening cechowała się dużą ilością przekazywanej wiedzy przeplatanej mocnym i dynamicznym wykonywaniem kata. 

Ostatnia część szkolenia to trening kumite. Efektywne uderzenia, dynamiczne techniki ręczne oraz kopnięcia na głowę Sensei Tomasza wywarły na wszystkich ogromne wrażenie.

Po zakończonym szkoleniu wszyscy uczestnicy szkolenia zrobili pamiątkowe zdjęcie z Sensei Tomaszem. Szkolenie w opinii wszystkich stało na wysokim poziomie. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.  Z.M. Oss!!

Dzieje się - Wakacyjny kurs Sztuk Walki !
IOGKF Polska

Obrazy newsów: wakacyjny_kurs.jpg

 

Zostajesz w mieście…

Chcesz popracować nad formą… wzmocnić ciało i ducha …odchudzić się…poprawić naciąg, siłę i sprężystość mięśni a przy okazji nauczyć się prostych technik skutecznej samoobrony - to w sam raz dla Ciebie!!!

Dołącz do treningów wakacyjnych w Bydgoskim Klubie i utrzymaj formę.

Wschodnie sztuki walki takie jak np. karate to wspaniały pomysł na sport dla dzieci i młodzieży. To doskonały pomysł na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne i oderwanie od komputera czy telewizora. Karate dla dzieci to nie tylko poprawa ich kondycji i koordynacji ruchowej, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z rówieśnikami i zabawy w grupie. To nauka samodyscypliny, systematyczności, koncentracji, oraz doskonalenia swojego młodego charakteru. Karate uczy dojrzałości i skupienia. Oprócz tego, trenowanie karate i zdobywanie nowych stopni to dla dziecka "trening" stopniowego i wytrwałego dążenia do realizacji swoich celów, osiągania sukcesów.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek 2015 roku w godzinach 18:30-20.00 w Bydgoskim Domu Technika NOT ul. Rumińskiego 6. Sala nr 31. Prosimy o zgłaszanie chętnych pod adres e-mail siewkowski@iogkf-polska.pl lub telefonicznie +48 603-777-194

Nowy Kalendarz IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: iogkf_kalendarz.jpg

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym kalendarzem imprez orgzanizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie IOGKF Polska

Zapraszamy wszystkich  Dojo Instruktorów oraz ich asystentów zrzeszonych w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu do wzięcia udziału w międzynarodowych gasshuku, stażach instruktorskich oraz treningach dla czarnych i brązowych pasów  zaplanowanych na 2015 rok. Sprawdź !!!

Ogólnopolski obóz dzieci i młodzieży - Piecki 2015
IOGKF Polska

Obrazy newsów: obz_piecki_1.jpg

Wakacje rozpoczęły się na dobre!!!  Dla wielu nastał długo wyczekiwany czas odpoczynku !!!

W dniach od 04.07.2015 do 11.07.2015 odbył się XV letni obóz sportowo-rekreacyjny „Piecki 2015” organizowany przez ogólnopolskie stowarzyszenie IOGKF POLSKA . Podczas obozu nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy! Już pierwszego dnia po pysznym śniadaniu, karatecy wyruszyli by zwiedzić okolicę  i zaczerpnąć świeżego, powietrza.

Każdy kolejny dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu, później śniadania i mocy niezapomnianych wrażeń. Wspaniała słoneczna pogoda doskonale sprzyjała treningom w terenie. Wytężonym treningom towarzyszyły liczne zabawy integracyjne, projekcje filmów instruktażowych oraz rozmowy z trenerami na temat specjalistycznego przygotowania do zawodów.

Punktem kulminacyjnym obozu, bezdyskusyjnie był egzamin na stopnie szkoleniowe. Przystąpiło do niego 12 osób z Białegostoku Białogardu oraz Bydgoszczy. Trzech uczestników nie uzyskało wyższego stopnia. Całość egzaminu trwała prawie dwie godziny. Sporo emocji przyniosły walki. Karatecy potraktowali je bardzo ambicjonalnie.

Tegoroczny obóz na długo zostanie w naszych sercach. Świetna kuchnia, ciekawy ośrodek, dobre miejsce do trenowania, 8 wspólnie spędzonych dni przyniosło nam wiele pięknych i niezapomnianych chwil... Na jakiś czas żegnamy się z Pieckami ale nie wykluczamy, że kiedyś tu wrócimy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pobyty dzieci i młodzieży. OSU!!!

Chief Instructor Gasshuku - Okinawa 2015
IOGKF International

Obrazy newsów: okinawa_2015.jpg

 

W dniach od 3 do 7 listopada na wyspie Okinawa odbędzie się staż instruktorów Międzynarodowej Federacji Okinawa Goju-ryu Karate-Do (IOGKF). Polskę reprezentować będzie Sensei Tomasz Siewkowskiego 4 Dan z Bydgoszczy - głowny instruktor ogólnopolskiego stowarzyszenia IOGKF POLSKA.

Wszystkie treningi odbędą się w nowoczesnym kompleksie Okinawa Prefectual Budokan mieszczącym się w parku Onoyama. Głównym instruktorem prowadzącym zajęcia będzie Sensei Morio Higaonna.

Pomimo napiętego progamu szkoleniowego Sensei Tomasz Siewkowski, Sensei Eugeniusz Krempeć oraz Sensei Dariusz Bala instruktorzy ogólnopolskiego stowarzyszenia IOGKF POLSKA mają  zamiar pojechać do wielkiego Okinawa Aquarium, zwiedzić zamek Shurijo, w którym mieszkał zarządca Okinawy, przejść Kokusai dori - najdłuższą ulicą handlową na Okinawie by kupić upominki najbliższym.

Międzynarodowe gasshuku - Listopad 2015
IOGKF International

Obrazy newsów: plakat_yamashiro_uehara_2015.jpg

W dniach od 20 do 22 listopada w grodzie nad Brdą odbędzie się II międzynarodowe seminarium tradycyjnego Karate Goju-ryu federacji IOGKF pod przewodnictwem Sensei Uehara Yonekazu - 8 Dan oraz Sensei Katsuya Yamashiro - 7 Dan z Okinawy.

Pierwsza część stażu obejmować będzie analizę kata stylu Goju-ryu, natomiast druga część to kakie oraz kumite (ju kumite). Szkolenie będzie kolejnym etapem przygotowań do egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan.

Szczegółowy plan wizyty (12 dni) podamy niebawem. Goście z Okinawy z pewnością odwiedzą  dojo w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Słupsk Kraków i nie tylko......

W trakcie tego spotkania czterech nowych Dojo instruktorów otrzyma licencje Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Okinawan Goju-ryu Karate Do Polska. Ponadto przedstawieni zostaną nowi Dojo instruktorzy, którzy na początku tego roku dołączyli do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia.

Szczsgóły w zaproszeniu - Gasshuku Bydgoszcz 2015

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!! W stażu mogą uczestniczyć osoby, które trenują karate, osoby chcące rozwijać  swoje umiejętności a zarazem podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 603-777-194 sensei Tomasz Siewkowski lub drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: siewkowski@iogkf-polska.pl  OSU!!

Wygenerowano w sekund: 3.12 - 129 zapytań MySQL 2,277,220 unikalne wizyty